• English version of the page • Музика • Вiдео • Фото

Вас вітає гурт народної музики "Боговиця" (м. Київ)

Боговиця – ритуальний хліб-коровай, який випікали наші пращури на велике свято врожаю "Овсеня". Боговицю, прикрашену усіма дарами осені, подавали до столу, за яким збиралася вся родина. Це символ єдності та багатства. Можливо тому склад колективу не змінюється багато років.

Колектив "Боговиця" був створений у 1994 році для популяризації української народної музики та пісні. Це шість музикантів, захоплених народною творчістю. Гурт представляє різноманітні народні інструменти: цимбали, сопілки та дводенцівка, кувиця, тилинка, кларнет, скрипка та баян. Дует жіночих голосів у манері колоритного народного співу повертає до відчуття справжньої української пісні. Колектив був учасником багатьох фольклорних фестивалів, приймав участь у благодійних заходах, організованих французьким товариством "Надія", направлених на збір коштів для допомоги дитячим будинкам Житомирщини, Київщини та Чернігівщини.

"Боговиця" знається на народних обрядах та звичаях, з великим успіхом відтворює українське весілля, хрестини, родини, а також озвучує вечірки в українському стилі.
У величезному репертуарі колективу українська троїста музика, народні і авторські пісні, музика народів світу та блок джазових стандартів у звучанні на народних інструментах.

Художній керівник – Коломієць Антоніна Петрівна.

Розробка сайту: Юрій Шпак © 2011